To także jedyny dokument potwierdzający status studenta akceptowany prawie na całym świecie, niezależnie od tego w jakim kraju aktualnie się znajdujesz. Niewiele osób jednak wie, że dodatkowo właściciele legitymacji ISIC w Polsce mają możliwość posiadania dodatkowego ubezpieczenia NNW, czyli ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków

Ubezpieczenie z kartą ISIC

Zawsze warto być odpowiednio ubezpieczonym, nawet gdy nie mamy w planach wyjazdu za granicę. Wypadki mogą się wydarzyć w każdym miejscu, w drodze na uczelnię, podczas uprawiania sportu czy nawet we własnym domu, a brak odpowiedniego ubezpieczenia bardzo często niesie ze sobą bardzo poważne konsekwencje nie tylko dla twojego zdrowia, ale także dla budżetu. Dobrze zatem wiedzieć, że będąc posiadaczem legitymacji ISIC możesz zakupić dodatkowo ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków na terenie Polski.

W pakietach ubezpieczeniowych oferowanych wraz z legitymacją ISIC można znaleźć ubezpieczenie pokrycia kosztów leczenia za granicą W zależności od wykupionego wariantu legitymacja ISIC może  również zapewniać m.in ubezpieczenie od chorób tropikalnych, zdarzeń zaistniałych podczas uprawiania sportów ekstremalnych, ubezpieczenie bagażu podróżnego oraz sprzętu sportowego. Możliwości jest naprawdę wiele, aby być ubezpieczonym  w każdej sytuacji.

Dodatkową korzyścią zwłaszcza dla zabieganego studenta jest fakt, że niezależnie z jakiego ubezpieczenia zdecyduje się skorzystać będzie on posiadał je na swojej legitymacji ISIC. Wszystko w jednym miejscu bez konieczności dokładania do swojego portfela kolejnego dokumentu.

Zakupy przed wyjazdem Previous post Podróż? Pomyśl o wyprzedażowych zakupach
Pielęgnacja włosów u fryzjera Next post Polki u fryzjera. Jak dbamy o swoje włosy?

Dodaj komentarz