– Połowa czerwca to tradycyjnie czas, w którym ruszamy z wyprzedażami – mówi Katarzyna Warzecha, marketing manager Wrocław Fashion Outlet. – Produkty w tym czasie będą opatrzone dodatkową, trzecią ceną na metce. Zobaczymy na nich nie tylko informacje o cenie podstawowej i outletowej, ale też finalną cenę wyprzedażową, za którą kupimy wypatrzony przez nas produkt. Niezależnie od tego, czy planujemy wakacje za granicą czy podróż, podczas której odkryjemy piękno naszego kraju, warto odwiedzić marki dostępne w naszym centrum, żeby bez obaw o stan portfela kupić stylizacje na każdą letnią okazję. Ponad 100 polskich i światowych marek przygotowało od 14 czerwca wiele interesujących promocji i rozwiązań, które pomogą w realizacji naszych marzeń.

Przygotuj się na wyjazd

Na początku czerwca wielu z nas zastanawia się nad tym, w co spakować się na podróż czy urlop. Warto pamiętać, że wybór bagażu powinien zależeć od miejsca, do którego się wybieramy i środka lokomocji, jakim tam dotrzemy. Walizka na kółkach świetnie sprawdzi się podczas zorganizowanych wyjazdów czy miejsc, do których dotrzemy samochodem. Designerska walizka będzie także dobranym dodatkiem do naszej stylizacji. – Miłośnicy intensywnych barw z pewnością wybiorą egzotyczną fuksję, zachwycający turkus lub soczystą zieleń – mówi Barbara Murza, styliska Wrocław Fashion Outlet. – Walizki podróżne z kwiatowymi printami są bardzo kobiece, przyciągają wzrok, dodają lekkości i nonszalancji całej stylizacji. Z myślą o dzieciach marki proponują niewielkie walizki, które kształtem przypominają zwierzaki lub znajduje się na nich wizerunek ich ulubionych bohaterów bajek. Warto pamiętać, że im bardziej nietypowa walizka, tym łatwiej dostrzeżemy ją na lotnisku przy odbiorze bagażu. Jeśli jesteśmy zwolennikami standardowych kolorów, odzwierciedlających klasę i elegancję, do wyboru są wszystkie najbardziej dystyngowane odcienie: od klasycznej czerni i bieli, przez elegancki antracyt aż po głębokie bordo w kolorze wina. Tego typu bagaż nie tylko wygląda minimalistyczne, ale też pasuje do niemal każdej stylizacji.

Plecak może być stylowy

Wyjazd w góry a może nad morze? Wypad na rower? Żagle? Bez dobrego plecaka nasza podróż może stać się kłopotliwa i niezbyt wygodna. Dobrze dopasowany plecak sprawdzi się wszędzie tam, gdzie przemieszczamy się z miejsca na miejsce. Modele ze stelażem, szelkami i solidnymi pasami biordrowym i piersiowym polepszą stabilność podczas marszu. Zapewnią także wygodę i komfort naszej wyprawie. – Damskie plecaki wyróżniają się bardzo często nietuzinkowym kolorem, np. miętowym, różowym czy pomarańczowym i są barwnym uzupełnieniem sportowej stylizacji – zauważa stylistka Barbara Murza. – Jeśli podróżujemy razem z dzieckiem, warto zadbać o komfortowy i wygodny sprzęt także dla niego. Kluczem do serc najmłodszych są żywe kolory, odblaski oraz nadruki. Własny plecak dla dziecka jest małym krokiem w dorosłość. Od najmłodszych lat pomaga też uczyć samodzielności.

Nie czekaj. Przygotuj się na wakacyjny wyjazd ze zniżkami sięgającymi nawet – 80% od ceny podstawowej.

Szczęście a wygląd domu Previous post Twój dom ma większe znaczenie dla Twojego szczęścia niż praca czy pensja
Ubezpieczenie z kartą ISIC Next post Ubezpieczenie z kartą ISIC

Dodaj komentarz