Lifting rzęs to zabieg polecany paniom, które chcą mieć podkręcone i wydłużone włoski. Wbrew pozorom, tego typu czynność można przeprowadzić samodzielnie w domu. Jeśli więc nie masz czasu udać się do kosmetyczki, możesz spróbować wykonać lifting rzęs sama. Jak to zrobić i jakiego rodzaju produkty Ci w tym pomogą?

Co daje lifting rzęs?

Lifting rzęs to zabieg polegający na wydłużeniu, podniesieniu i zagęszczeniu włosków. Sama procedura jest dość prosta, a jednocześnie potrafi dać niezwykle satysfakcjonujące efekty. Co istotne, lifting rzęs przy wykorzystaniu dobrych produktów gwarantuje też trwałe i naturalne rezultaty, które będą utrzymywać się nawet przez kilka tygodni.

Tego typu zabieg jest polecany szczególnie tym kobietom, które chcą w prosty sposób poprawić wygląd swoich rzęs. To coraz popularniejsza praktyka, ponieważ nie jest zabiegiem inwazyjnym.

Lifting rzęs polega na nałożeniu specjalnego preparatu, który nadaje rzęsom określony kształt. W kolejnym etapie należy położyć na górną powiekę wałeczek silikonowy. Jego zadaniem jest przytrzymanie nakręconych na niego rzęs. Później na włoski nanosi się preparat utrwalający kształt. Po zakończeniu procesu, rzęsy należy odpowiednio nawilżyć.

Produkty do domowego liftingu rzęs

Jeśli zależy Ci na dobrym efekcie, warto zastosować sprawdzone produkty. Marka, na którą w tym kontekście warto zwrócić uwagę to Elleebana (sprawdź: https://projectlashes.pl/tag-produktu/elleebana/). W ofercie firmy znajduje się pełny zestaw startowy do liftingu rzęs, a także przydatne dodatki: serum, klej z pędzelkiem oraz produkty do pielęgnacji brwi. Preparaty australijskiego producenta wyróżniają się wysoką jakością, ponieważ stworzono je z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Ich prawidłowe stosowanie gwarantuje bardzo dobre efekty, również w domowym zaciszu.

Jak dbać o rzęsy po liftingu?

Po wykonaniu liftingu rzęs, warto dać włoskom odpocząć przez pierwsze 24 godziny. W tym czasie nie należy pocierać ani moczyć oczy. Warto też wstrzymać się od stosowania kremów oraz innego rodzaju preparatów kosmetycznych. W ten sposób można bowiem obniżyć skuteczność całej procedury.

Po pierwszej dobie można powrócić do standardowej pielęgnacji. Aby wzmocnić włoski, warto sięgnąć po serum do rzęs oraz stosować odpowiedni sposób mycia. Mowa tutaj o delikatnym nasączaniu rzęs wacikiem z płynem micelarnym. Spokojne metody oczyszczania gwarantują pełne bezpieczeństwo włosków.

Lifting rzęs to idealny sposób na poprawę ich kondycji. Jeśli nie masz czasu na wizytę u kosmetyczki, możesz spróbować przeprowadzić ten zabieg samodzielnie.

Previous post Dlaczego warto używać fotelików samochodowych?
wyposazenie restauracji Next post Pokrowce na krzesła – niezbędny element wyposażenia każdej restauracji

Dodaj komentarz