Odpowiedni wybór fotelika samochodowego, to istotna sprawa, ponieważ zwykle starcza na lata, jeśli oczywiście dokona się wyboru fotelika ekonomicznego. Foteliki różnią się od siebie parametrami, są zwykle podzielone na grupy, a każda jest przypisana do konkretnej grupy wiekowej. Przy wyborze odpowiedniego fotelika samochodowego warto wziąć pod uwagę kilka ważnych czynników, w tym najważniejszy jakim jest bezpieczeństwo fotelika. Dziecko, które korzysta z fotelika musi czuć się nie tylko bezpiecznie ale też komfortowo, szczególnie, gdy korzysta z fotelika kilka razy dziennie.

Fotelik Chicco Akita to idealny model dla osób poszukujących praktycznych a zarazem wygodnych rozwiązań. Jest to fotelik, który starcza dziecku na wiele lat, dotyczy 2 grupy wiekowej w zakresie fotelików samochodowych dla dzieci od 9 do 36 kg. Jest to fotelik popularny, renomowanej i znanej firmy Chicco, która specjalizuje się różnorodnymi akcesoriami dla dzieci w różnym wieku. Fotelik ten może być stosowany od ukończenia przez dziecko 12 miesiąca życia do 12 lat, to atrakcyjna, rozwojowa i oszczędna oferta dla rodziców poszukujących wygody i swobody. Dzięki temu udogodnieniu rodzice mogą nie tylko zaoszczędzić pieniądze ale także nie zamartwiać się o kolejny fotelik.

Fotelik Akita jest skonstruowany tak, żeby był bezpieczny dla najmłodszej grupy -użytkowników. Dla tej grupy przeznaczony jest 5 – punktowy pas bezpieczeństwa wraz z uprzężą. Daje to małemu dziecku poczucie bezpieczeństwa od niemowlęctwa. Z kolei dla starszych dzieci przeznaczony jest 3 – punktowy pas bezpieczeństwa, który montowany jest przy pomocy wewnętrznej klamry znajdującej się przy fotelu samochodu. Odpowiednio zaznaczone prowadnice pasa samochodowego, okażą się pomocną wskazówką prawidłowego do zapięcia pasa. Fotelik Chicco Akita wyposażony jest w czwarty pas krokowy, zapinany na wysokości bioder dziecka, skuteczny w przypadku kolizji bocznej.

Chicco Akita posiada zintegrowany system regulacji, zagłówek fotelika jest jednocześnie regulowany wraz z pasem bezpieczeństwa. Dosłownie jednym ruchem można wyregulować najważniejsze elementy wyposażenia fotelika samochodowego. Wysokość zagłówka można regulować zgodnie ze wzrostem dziecka, którego ustawienie należy kontrolować co kilka miesięcy, z uwagi na stopniowy wzrost dziecka. System odchylanego siedziska dostępny jest dla najmniejszych dzieci czyli niemowlaków, które śpią podczas dalszych podróży. Regulacja pochyłu fotelika jest możliwa w dwóch opcjach odchylenia fotelika.

Jakie suplementy diety brać na zdrową i piękną skórę? Previous post Jakie suplementy diety brać na zdrową i piękną skórę?
Branża turystyczna Next post Jak koronawirus wpłynie na branżę turystyczną?

Dodaj komentarz