Pakiety cateringowe to doskonałe rozwiązanie dla osób zabieganych. Posiłki dostarczane są każdego dnia pod wskazany adres. Co więcej, firmy żywieniowe oferują smaczne, w pełni zbilansowane dania w różnych wariantach. Zastanawiasz się, ile kosztuje dieta pudełkowa? Cena cateringu z dowozem do domu wcale nie musi obciążyć Twojego portfela.

Ile kosztuje dieta pudełkowa? Cena cateringu

Firmy cateringowe oferują diety, które dopasowane są do potrzeb i gustów smakowych klienta. Posiłki pudełkowe dostępne są w licznych wariantach. Na rynku można znaleźć m.in. plany bezrybne, bezglutenowe i bez dodatku laktozy. Ile kosztuje dieta pudełkowa? Cena zestawów cateringowych potrafi być naprawdę atrakcyjna.

Plan optymalny

Jednym z najpopularniejszych wariantów diety cateringowej jest zestaw optymalny. Plan ten doskonale sprawdzi się u osób, które nie mają specjalnych, restrykcyjnych wymogów dietetycznych. W posiłkach znajdą się takie produkty, jak: sycące kasze, mięso, ryby, rośliny strączkowe, towary sezonowe, warzywa i owoce.

Ile kosztuje optymalna dieta pudełkowa? Cena zestawu zależy od liczby posiłków i wybranej kaloryczności. Co więcej, stali klienci mogą liczyć na specjalne zniżki.

Plan ketogeniczny

Dieta ketogeniczna charakteryzuje się niską zawartością węglowodanów. Posiłki bogate są w produkty wysokotłuszczowe. Kiedy warto zdecydować się na zestaw keto? Po dietę tego rodzaju coraz chętniej sięgają osoby walczące z nadciśnieniem i cukrzycą.

Odpowiednio skomponowany plan pomoże również w redukcji zbędnych kilogramów. Ilość przyjmowanych węglowodanów jest niewielka, wskutek czego organizm zaczyna pozyskiwać energię ze spożywanych tłuszczy. Zastanawiasz się nad wdrożeniem ketogenicznej diety pudełkowej? Koszt planu, pomimo wysokiej zawartości produktów wysokotłuszczowych, zbliżony jest do ceny optymalnego wariantu cateringu.

Dieta doktor Ewy Dąbrowskiej

Programy żywieniowe, oparte przede wszystkim o owoce i warzywa, zyskują na popularności szczególnie w okresie letnim. Co ważne, kuracja nie jest dietą odchudzającą. Plan doktor Dąbrowskiej działa oczyszczająco i normalizująco. Dieta charakteryzuje się niską kalorycznością – utrata wagi wiąże się ze spalaniem tkanki tłuszczowej, a nie mięśni.

Jakie posiłki wchodzą w skład diety pudełkowej? Cena za pakiet o niższej zawartości kalorii potrafi być naprawdę atrakcyjna. Catering oparty jest na niskoskrobiowych produktach roślinnych, takich jak: warzywa korzeniowe, dyniowe, kapustne, pędy, kiełki.

Chcesz wprowadzić dietę pudełkową? Fit-Body oferuje spersonalizowane plany cateringowe

Firma cateringowa Fit-Body proponuje w pełni zbilansowane posiłki w licznych wariantach – diety bezglutenowe, bezrybne, wegańskie czy wegetariańskie. Co ważne, plany dostosowane są do preferencji i wymogów żywieniowych klienta.

Zastanawiasz się nad zakupem diety pudełkowej? Koszt testowego pakietu żywieniowego od Fit-Body oscyluje już w granicach 51 złotych za dzień. Odwiedź stronę internetową cateringu (fit-body.com.pl) i wybierz wariant, który zostanie w pełni dostosowany do Twoich potrzeb.

jak dobrac biustonosz pod sukienke Previous post Biustonosze, których nie widać pod kreacją
bruksizm Next post W jaki sposób należy leczyć bruksizm?

Dodaj komentarz