Są takie ubrania damskie, pod którymi bielizna powinna być niewidoczna. Wystający zza dekoltu stanik może popsuć całą stylizację, dlatego warto postawić na takie rozwiązania, które zapewnią Ci komfort i jednocześnie będą niewidzialne. Przekonaj się, jak znaleźć magiczną wersję biustonosza.

Niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy i wkładasz lekko przeźroczystą bluzkę, czy bierzesz udział w uroczystości, podczas której będziesz nosić sukienkę z wyciętymi plecami, wybierz pod spód taką bieliznę, która nie odznacza się pod ubraniem. Możesz sięgnąć po stanik przyklejany lub model z obniżonym zapięciem, ale to niejedyne wersje niewidzialnych staników.

Biustonosz przyklejany

Do sukienki z głębokim wycięciem z tyłu przede wszystkim pasuje biustonosz samonośny, pozbawiony ramiączek i klasycznego zapięcia. Stanik przyklejany składa się z dwóch samoprzylepnych miseczek, najczęściej wykonanych z silikonu. To nie są tylko nakładki osłaniające piersi, ale specjalnie skonstruowana bielizna, dzięki której Twój biust otrzyma profesjonalne podparcie. Warianty klejone nie mają pasa wokół talii, dlatego wybieraj modele dobrej jakości, solidnie trzymające się skóry. Prawidłowo zakładaj miseczki, zbierając nie tylko przód, ale też boki piersi. W ten sposób nadasz im piękny kształt i zagwarantujesz im stabilność. Stanik przyklejany jest idealny do sukienek z głębokim dekoltem, wycięciem na plecach i przeźroczystych bluzek.

Stanik multiway

To rodzaj wielofunkcyjnej bielizny, w której profil biustonosza jest oparty na fiszbinach i posiada usztywniane metodą termiczną miseczki. Jego najważniejszym elementem są ramiączka, które można dowolnie przepinać, dopasowując fason stanika do sukienki z odkrytymi plecami, topów i bluzek z szerokim dekoltem oraz innych wymagających fasonów ubrań. Konstrukcja pozwala zapinać ramiączka na wysokości talii, dzięki czemu masz solidne wsparcie nawet dużego biustu. Innym sposobem zapinania jest krzyżowanie ramiączek na plecach lub przełożenie jednego z nich przez szyję, w zależności od głębokości dekoltu. To estetyczne rozwiązanie, które lepiej zdaje egzamin niż przezroczyste zapięcia na plecach.

Biustonosz bez ramiączek

Bandażowa sukienka czy bluzka hiszpanka wymagają noszenia niewidocznej bielizny, do których warto dopasować model bez ramiączek. To nie tylko stanik przyklejany, ale także biustonosz bez ramiączek, którego design tworzy wyłącznie pas wokół talii i miseczki. Taka wersja bielizny podtrzymuje biust jak tradycyjne egzemplarze oraz dba o jego odpowiednie wyeksponowanie. Cechą charakterystyczną biustonoszy bez ramiączek jest szeroki pas obwodu oraz antypoślizgowe paski, dzięki którym dobrze przylegają do ciała. Mają specjalne wycięcia, więc z powodzeniem założysz je do bluzki lub sukienki o bardzo głębokim dekolcie. Na rynku znajdziesz modele zarówno przeznaczone dla małych, jak i dużych piersi.

Warto zwrócić także uwagę na bardotki, które mają nisko osadzony mostek – będą idealne do głębokich dekoltów. Do sukienek i bluzek z wyciętymi plecami sięgaj także po biustonosze z obniżonym zapięciem, których obwód znajduje się na dole pleców i oplata brzuch.

Previous post Sukienki dopasowane na imprezę – jak dobrać je do kształtu figury?
dieta Next post Dieta pudełkowa. Koszt cateringu z dowozem do domu

Dodaj komentarz