Na dworze zimno i nie wiecie z drugą połówką co robić? Skończyły się wam pomysły na wspólne romantyczne wyjścia, a znajomi zawiedli? Z odsieczą przybywa Oak View. Poznajcie kilka rad, by zorganizować niezapomnianą kolację przy świecach w domu.

Nie trzeba wcale wychodzić z domu, by spędzić romantyczny wieczór we dwoje. Wystarczy odrobina kreatywności i wasze wspólne mieszkanie może stać się piękną, przytulną restauracją. W związku istotne jest jego pielęgnowanie. W odpowiedzi na pytanie w badaniu zleconym przez markę Oak View ,,Po jakim czasie w Twoim odczuciu mija zauroczenie drugą osobą, a pojawia się rutyna w związku?’’, aż 42%[1] badanych odpowiedziało, że po 4 latach. Tych danych nie można lekceważyć. Jaki jest pierwszy krok, by podgrzać temperaturę w związku?

Zacznijcie od wystroju

Odpowiednio dobrany nastrój do okazji, może okazać się kluczem do udanego wieczoru. Warto zainwestować w kilka świec zapachowych i porozstawiać je w miejscu, gdzie będzie podana kolacja. Nie wybierajcie jednak świec o mocnych zapachach. Niech będą one dopełnieniem całej scenerii. Stół przystrójcie obrusem i połóżcie na nim najlepszą zastawę, by pokazać jak ważna jest dla was druga osoba. Aby nadać intymny wydźwięk scenerii przyciemnijcie oświetlenie w pokoju. Dobrym dodatkiem do wystroju są również kwiaty. Polecamy róże, których płatki możecie porozrzucać na stole oraz w okolicy świec.

Przez żołądek do serca

Tak mówi stare przysłowie. Co będzie jednak ,,odpowiednie’’ na wspólny wieczór? Wszystko co lubi wasza druga połówka. Jak lubi chińszczyznę, to zamówcie kilka dań z jej ulubionej restauracji. Jeśli woli kuchnię  włoską, możecie przygotować dla niej typowe włoskie spaghetti. Jeśli oboje lubicie gotować, możecie przygotować kolację razem. Pamiętajcie również o doborze odpowiedniego trunku do picia. Do kolacji proponujemy skorzystać z szerokiej oferty win Oak View począwszy od czerwonego półwytrawnego, przez  czerwone półsłodkie, różowe półsłodkie i na białych skończywszy.

A na koniec…

Jak w każdej restauracji możemy usłyszeć w tle muzykę, tak również polecamy, aby towarzyszyła wam ona podczas wspólnego wieczoru. Jakie utwory warto mieć w playliście na romantyczny wieczór? Po niżej zamieszczamy kilka propozycji z tych starych, ale i nowych brzmień.

Stevie Wonder — I Just Called To Say I Love You.
Elvis Presley — Can’t Help Falling In Love.
Elton Jhon – Can you feel the love tonight.
Ed Sheeran – Perfect.
Calum Scott – You are the reason.

TikTok - handel społecznościowy Previous post TikTok testuje nową opcję – Shoppable Videos
Konserwacja roweru Next post Przygotowanie roweru na zimę. Co warto zrobić?

Dodaj komentarz