Nawet w najlepiej dopasowanych związkach od czasu do czasu pojawia się nuda. Wpływ na to ma  kilka czynników; zmęczenie, zapracowanie, czasami nuda. Dlatego zawsze należy pamiętać, że o namiętność w związku trzeba dbać i ją podsycać. Podobnie jak ogień… Jak się do tego zabrać? Oto kilka wskazówek dla par z wieloletnim i znacznie krótszym stażem.

Porozmawiaj z nią (albo z nim)…

Na początek należy szczerze porozmawiać ze swoją drugą połową. Niestety bywa to trudne i krępujące, bo w naszej kulturze raczej nie rozmawia się szczerze o seksie. Nawet z długoletnim partnerem. Dzięki temu dowiemy się jakie oczekiwania ma nasz partner. My też możemy szczerze powiedzieć czego nam brakuje w naszym życiu erotycznym. Potem możemy wspólnie podjąć kolejne kroki.

Odrobina pikanterii

Dzięki dobrze dobranej bieliźnie i różnym gadżetom erotycznym możemy znacznie poprawić nasze życie seksualne. Po bieliznę erotyczną możemy sięgnąć bez względu na to, jaki nosimy rozmiar czy ile mamy lat. Najważniejsze, żeby tego typu fatałaszki dodawały nam pewności siebie…

A zatem czy się kierować przy wyborze bielizny erotycznej dla siebie? Po pierwsze liczy się przede wszystkim nasza wygoda. I chodzi tu zarówno o komfort w trakcie noszenia, jak i psychikę. Dobrze dopasowana  bielizna tego typu powinna uwydatniać zalety naszej sylwetki i sprytnie maskować jej niedoskonałości.

Jeśli szukasz bielizny erotycznej doskonałej jakości, to koniecznie zajrzyj na: https://piubiu.pl/pol_m_Bielizna-erotyczna_Seksowne-koszulki-nocne-185.html. Asortyment sklepu jest tak szeroki, że każdy bez problemu znajdzie coś dla siebie…

A co z zabawkami erotycznymi?

One również mogą wzbogacić nasze życie erotyczne… Tak naprawdę zabawki dla dorosłych cieszą się  coraz większą popularnością. Kupują je ludzie w różnym wieku. Co ciekawe na rozwój tej branży ogromny wpływ miał internet. Przecież, żeby kupić sobie wibrator czy lubrykant nie musimy wychodzić z domu. Wszystko zamówimy w Sieci. A dyskretnie zapakowana paczka bardzo szybko dotrze do naszego domu. To świetna opcja dla osób, które wstydzą się zajrzeć do sex-shopu stacjonarnego?

Jakie zabawki erotyczne są najlepsze? Tak naprawdę wszystko zależy od naszych indywidualnych upodobań i oczywiście upodobań naszego partnera. Zawsze jednak wybierajmy gadżety erotyczne, które są bezpieczne dla naszego zdrowia. Zabawki dla dorosłych powinny posiadać wszystkie atesty wymagane na terenie Unii Europejskiej. Kolejna kwestia, to oczywiście higiena. Zabawki należy dezynfekować po każdym użyciu.

bransoletki Previous post Największy wybór męskich bransoletek ze skóry
plac zabaw dla dzieci Next post Drewniany plac zabaw. Dlaczego warto go kupić?

Dodaj komentarz