Znalezienie miłości stanowi bardzo ważny element życia niejednego człowieka. W tym procesie przydatnym okazują się nie tylko kompetencje miękkie. Liczy się również fakt, jakim jest się człowiekiem oraz energetyczna spójność. Choć to zaskakujące, w wielu przypadkach oczyszczenie czakr okazuje się być idealnym sposobem na przyciągnięcie ukochanej osoby. Na czym polega powiązanie między polami energetycznymi a miłością? W tym poradniku znajdują się informacje związane z tym tematem.

Czakry a miłość – czy istnieje powiązanie?

Według starożytnych wierzeń, w ciele każdego człowieka znajdują się punkty energetyczne. Ich odblokowanie sprawia, że dana osoba zyskuje dużo spokoju, zarówno w kontekście zawodowym, jak i osobistym. Istnieje 7 czakr, które odnoszą się do różnego rodzaju kwestii. Oto lista najważniejszych:

  • czakra korzenia – kolor czerwony
  • czakra sakralna – kolor pomarańczowy
  • czakra splotu słonecznego – kolor żółty
  • czakra gardła – kolor niebieski
  • czakra serca – kolor zielony
  • czakra trzeciego oka – kolor indygo
  • czakra korony – kolor fioletowy

Zaburzenie energetyczne w obrębie danej czakry może przyczynić się do wystąpienia schorzeń danego organu. Dla przykładu, nieprawidłowości czakry gardła mogą objawiać się jako niedoczynność lub nadczynność tarczycy. Z kolei zaburzona czakra serca odpowiada za choroby serca, płuc oraz astmę, a problemy z czakrą korony – utrudniają przyciąganie miłości.

Jak odblokować swoje czakry?

Chcąc oczyścić swoje pola energetyczne, należy udać się do wykwalifikowanego terapeuty. Podczas spotkania pacjent dowie się, jak przyciągnąć miłość po odblokowaniu czakr. Nastąpi też proces oczyszczania, na który należy się psychicznie przygotować.

Po zakończonym procesie, pacjent odczuje ulgę i spokój. Jednym z efektów odblokowania pól energetycznych jest też lepszy nastrój, a w wielu przypadkach również wzruszenie. Korzystając z usług profesjonalisty można być pewnym, że po kilku zabiegach szansa na skuteczne przyciągnięcie miłości będzie znacznie większa.

Co jeszcze należy wiedzieć?

Czakry odpowiadają za relacje nie tylko ze światem, ale też samym sobą. Myśląc dobrze na swój temat, przyciągnięcie miłości będzie stanowiło naturalny element życia. Właśnie z tego powodu, przed rozpoczęciem poszukiwań ukochanej osoby, należy zadbać o odblokowanie swojej czakry, a także pracować nad miłością wobec samego siebie. Dzięki temu ten lub ta jedyna zazwyczaj pojawi się sam lub sama w najmniej oczekiwanym momencie.

otylosc dziecka Previous post Jak pomóc dziecku z nadwagą? Czy wizyta u dietetyka to dobry pomysł?
masaz lomi lomi Next post Masaż lomi lomi – co warto o nim wiedzieć?

Dodaj komentarz