Zabiegi upiększające cieszą się coraz większą popularnością. Jednym z nich jest endermologia, czyli zabieg wykorzystujący próżnię. Wybierany jest przez osoby, które zmagają się z cellulitem. Pozwala zmniejszyć obrzęki i ułatwia modelowanie sylwetki. Czym jest zabieg endermonologii i jakie są do niego wskazania?

Czym jest endermologia?

Endermologia to rodzaj masażu próżniowego, który wykonywany jest specjalnym urządzeniem, opracowanym przez francuską firmę LPG. Endermologia w Szczecinie może być wykonywana na całe ciało, z twarzą włącznie. Nie można go jedynie stosować na piersi. W trakcie zabiegu odczuwane jest lekkie ssanie i mrowienie. W trakcie zabiegu, pacjent ubiera się w specjalny kostium, który chroni skórę przed bezpośrednim działaniem głowicy urządzenia. Tego typu kostium jest udostępniany każdej klientce przez gabinet kosmetyczny. Podczas zabiegu pacjentka leży na brzuchu lub na plecach, w zależności od miejsca, które poddawane jest zabiegowi.

Kto powinien wykonać zabieg endermologii?

Endermologia to zabieg, który określany jest mianem relaksacyjnego. Zarówno ten zabieg, jak i wanna relaksacyjna w Szczecinie, pozwalają na zrelaksowanie się i odpoczynek. To zabieg, który polecany jest osobom borykającym się z cellulitem. Masaż próżniowy może być stosowany na dowolny fragment ciała, nawet trudno dostępne wewnętrzne partie ud, mogą być poddane działaniu zabiegu. Zabieg przyspiesza regenerację skóry. Jest skuteczny w walce z obrzękami i redukcją drobnych naczynek w skórze. Świetnie sprawdza się jako regeneracja po  liposukcji.

U niektóry osób, które aktywnie uprawiają sport, endermologia wykorzystywana jest jako metoda regeneracyjna po wysiłku fizycznym. Sprawdza się przy wszelkich napięciach mięśniowych.

Aby zaobserwować trwałe efekty endermologii, najlepiej poddać się serii 12 zabiegów. Chcąc modelować sylwetkę, nie można zapominać o odpowiedniej diecie i ćwiczeniach. Dopiero w połączeniu z tymi elementami, zabieg przynosi rezultaty.

Previous post Powiększanie piersi implantami – jakich efektów możesz się spodziewać?
jaki salon kosmetyczny wybrac Next post Salon kosmetyczny – na co zwrócić uwagę przy jego wyborze?

Dodaj komentarz