W dzisiejszych czasach coraz bardziej staramy się troszczyć nie tylko o siebie ale również o naszą planetę. Świadomość oddziaływania człowieka na środowisko rośnie i coraz częściej głośno mówi się o konieczności zmiany ludzkich nawyków. Nawet małe kroki podejmowane przez nas, mogą poprawić stan naszego środowiska. Dlatego, w razie wątpliwości w podejmowaniu ekologicznych decyzji, warto jest zasięgnąć rady ekspertów w tej dziedzinie.

Firma Cersanit wyszła naprzeciw odwiecznym problemom z aranżacją ekologicznej, praktycznej i komfortowej łazienki. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom nasza łazienka bez względu na to czy jest mała i wąska czy duża i przestronna stanie się przyjazna nie tylko dla nas, ale także  dla środowiska.

Kreatywnie i kompleksowo

Jedną z kolekcji Cersanit, która pomoże nam spełnić marzenia o wyjątkowej łazience dopasowanej do naszych potrzeb będzie Crea. Wieloelementowa kolekcja łazienkowa jest niezawodną receptą na wygodne urządzanie łazienki. To gwarancja spójności stylistycznej oraz funkcjonalnego dopasowania wszystkich elementów. Tworzenie projektu łazienki będzie przyjemnością, jeśli skorzystamy z nowoczesnej kolekcji łazienkowej Crea marki Cersanit. Konsekwentny design, który łączy tę bogatą ofertę w spójną stylistycznie całość, daje jednocześnie szerokie możliwości aranżacji. Ogromna różnorodność produktów pozwala tworzyć łazienki o rozmaitym przeznaczeniu, nastroju i kolorycie. Zachęca do twórczej gry barwą, fakturą oraz formą. Możemy wykreować przestrzeń skrojoną na miarę zarówno dużych pokoi kąpielowych, jak i niewielkich wnętrz.

Przemyślany prysznic

Wymarzone wnętrze łazienki powinno posiadać elementy nie tylko skupiające się na naszej wygodzie, ale również na ochronie środowiska. Dla firmy Cersanit ważne są rozwiązania ekologiczne, takie jak mniejsze zużycie wody czy ograniczenie z korzystania chemikaliów. Jedną z nowoczesnych technologii, która jest zastosowana w produktach  firmy jest Technologia Water Save. Technologia ta wykorzystywana jest między innymi w bateriach natryskowych czy wannowych z wodooszczędną końcówką, tzn. perlatorem. Dzięki zastosowaniu tak prostego elementu możemy zwiększyć objętość strumienia, ale zredukować ilość wypływającej wody w rezultacie ograniczając jej zużycie nawet o 50%.

Mniej chemikaliów – czystsze środowisko!

Kolejnym ekologicznym rozwiązaniem do naszej łazienki może być Technologia CLEAN ON pozwalająca zachować nieskazitelną czystość. Dzięki możliwości usuwania wewnętrznego kołnierza w naszym WC eliminujemy powierzchnię, na której gromadzą się bakterie. Zastosowanie tej technologii pozwoli nam na zmniejszenie zużycia detergentów do zachowania czystości w naszej toalecie, co przełoży się na mniejszą ilość chemii trafiającej do środowiska. Wybierając produkty z Technologią CLEAN ON należy również pamiętać, że zaoszczędzimy czas, ponieważ nasza toaleta będzie zawsze bezbłędnie czysta.

Wybierając produkty firmy Cersanit możemy być pewni, że nasza łazienka spełni nasze najśmielsze oczekiwania. Zaskoczy każdego niezwykłą funkcjonalnością i nowoczesnością, a dzięki Eko rozwiązaniom dodatkowo możemy wspierać nasze środowisko.

Miska zawieszana Crea z technologią CleanOn

– prostokątną, z wolnoopadającą i antybakteryjną deską duroplastową slim

– z funkcją łatwego wypinania za pomocą jednego przycisku

– miska jest przystosowana do oszczędnego spłukiwania wody 3/5l

Bateria umywalkowa MILLE BLACK

– posiada ceramiczną głowicą, która umożliwia precyzyjne regulowanie wypływającego strumienia wody

– Perlator Cersanit Water Save  jeszcze mocniej napowietrza wodę, co przekłada się na  ograniczanie wypływu do 6 litrów na minutę, zmniejszając zużycie wody nawet o 50%

– zastosowanie perlatora Cersanit Water Save znacząco przekłada się na oszczędności i zapewnia pożądany komfort użytkowania

Wypoczynek w górach Previous post Urlop w górach „po twojemu”
Zegarek Next post Zegarek – dopełnienie czy podstawa dobrej stylizacji?

Dodaj komentarz