Mimo że słoneczna letnia ara nas nie opuszcza już dziś warto sprawdzić, co piszczy w trawie w modowych trendach nadchodzącego sezonu jesień-zima 2020/2021. Tym razem sprawdzimy, na jakie torebki warto postawić, aby być w zgodnie z tym, co proponują projektanci. Na jakie modele stawiają, które koniecznie powinnyśmy mieć w swojej garderobie? Podpowiadamy.

Modne torebki jesień-zima 2020/2021

Na topie bezapelacyjnie są geometryczne listonoszki. To absolutny hit obok którego nie powinno się przechodzić obojętnie. W nazwie nie ma nic abstrakcyjnego – w trendach są właśnie modele, które kształtem przywodzą na myśl trójwymiarowe lub geometryczne wzory. Listonoszki, które są więc teraz pożądane powinny być utrzymane na przykład w formie prostokąta, albo kwadratu czy też trapezu.

Kolejnym szalenie modnym modelem są torebki w wersji mikro. Wśród modnych torebek na jesień i zimę 2020/2021 znalazły się więc te niezbyt praktyczne jeśli chodzi o codzienne stylizacje, ale wieczorowe już jak najbardziej. Niemniej na topie są także nerki, które znów wracają do łask po dość długiej nieobecności.

Projektanci stawiają także na styl vintage, a dokładnie – na kuferki. Co ważne, tego typu modele są dostępne u większości znanych marek i popularnych sieciówek, więc spokojnie można wybierać w nich do woli.

Zobacz także: https://bydgoszczcity.pl/modne-dodatki-w-sezonie-jesien-zima-2020-2021/

Jeśli chcemy być na topie, to w naszej garderobie nie może również zabraknąć torebek z łańcuchami. Nie ma w sumie znaczenia jaki model na nim zawiśnie. Świetnie będą się prezentowały zarówno listonoszki, jak i kopertówki czy równie modne w tym sezonie torby typu hobo.

Torebki na jesień-zimę 2020/2021

Bez względu na to, na jaki model torebki postawimy, to bezapelacyjnie głównym czynnikiem na drodze jego wyboru powinna być jakość. Bez niej ani rusz, jeśli chcemy się nim cieszyć dłużej niż kilka jesienno-zimowych miesięcy. Bezapelacyjnie w batalii o trwałość wygrywa skóra, jednak niekoniecznie musimy na nią stawiać. Jeśli wybierzemy dobre marki czy sieciówki, to znajdziemy w nich także torebki z zupełnie innych materiałów, równie trwałe i praktyczne. Gdzie ich szukać? Wiele sklepów pod jednym dachem znajduje się np. w największej galerii handlowej w Warszawie Złote Tarasy. To bezapelacyjnie najlepsze centrum handlowe w stolicy, które nie tylko jest doskonale zlokalizowane, ale również zapewnia bardzo dużą ofertę pod względem różnorodności marek, jak również półek cenowych.

meble ogrodowe Previous post Meble ogrodowe – jak urządzić ogród?
paczki inpost Next post Wysyłaj paczki bez etykiety z aplikacją InPost Mobile!

One thought on “Modne torebki na jesień-zimę 2020/2021

Dodaj komentarz