Myślisz, że garnitury damskie można założyć tylko na oficjalne spotkanie czy do biura? Wcale nie!  To będzie modowy hit tej wiosny. Klasyczny męski minimalizm, który pasuje zarówno do pracy jak i na nieoficjalne spotkanie z koleżankami. Nie musisz mieć idealnej sylwetki, aby wyglądać w nim kobieco i zmysłowo. 

Koszula pasująca do garnituru

Do klasycznego garnituru załóż białą lub błękitną koszulę z widocznym kołnierzykiem, a do luźniejszej marynarki idealnie sprawdzi się koszula w odcieniach pudrowego różu, która przełamie biznesowy styl.

Koszula powinna idealnie być dopasowana do ciała. Na co dzień spotykamy się ze standardowymi rozmiarami od 36 w górę, a przecież kobieca sylwetka nie jest szablonowa. Mamy np. różne rozmiary biustów, a różne rozmiary biustów powinny oznaczać różne rozmiary koszul. Natty Looker – nowoczesne damskie koszule o idealnie dopasowanym kroju, których punktem wyjścia są biusty.  Trzy unikalne linie rozmiarowe, uwzględniające kobiece sylwetki, co ułatwia dobór idealnie dopasowanej koszuli, a dla jeszcze większego komfortu ukryty guziczek na wysokości biustu. Po rozpięciu marynarki, nikt nie zobaczy nieestetycznej przerwy, która wiele razy wprowadzała kobiety w zakłopotanie.

Kolekcja biznesowa, to klasyczne kolory od śnieżnej bieli po błękity i pudrowe róże. Projekt takiej koszuli był tworzony przez 3 lata we współpracy z kilkoma konstruktorami, na podstawie tysięcy pomiarów kobiet, tak aby finalnie powstały dwie linie. Linia Tailored Pink Fit odpowiadająca standardowym rozmiarom popularnych kobiecych marek oraz Linia Tailored Grey fit dla kobiet o większym biuście. Tkaniny pochodzą od wyselekcjonowanych dostawców z Włoch, Portugalii czy Austrii. Portfolio jest szerokie, a wybór tkanin odbywa się z największą troską nie tylko o jakość, ale także o środowisko – wszyscy dostawcy są certyfikowani i podlegają wymagającym rygorom dotyczącym produkcji tkanin.

Koszula idealnie wygląda w duecie z garniturem, ale dla odważnych można i spróbować wersji bez koszuli.

Previous post Top 5 miejsc, które trzeba zobaczyć
Płeć przeciwna Next post Co przyciąga, a co zniechęca płeć przeciwną?

Dodaj komentarz