Interaktywny świat daje coraz więcej możliwości. Clotify to aplikacja stworzona z myślą o kobietach, które każdego dnia są odpowiedzialne za własny wygląd oraz wizerunek swoich najbliższych. W bieżącej gonitwie trudno znaleźć czas na staranne układanie stylizacji dopasowanych do konkretnej sytuacji. Na ratunek przybywa więc technologia.

Na czym polega Clotify?

Clotify to darmowa aplikacja mobilna, dzięki której możesz tworzyć wirtualne zestawy ubrań. Wszystkie z nich łatwo przechowujesz w swojej mobilnej szafie. Jak to działa? Fotografujesz wybrane elementy garderoby i dodajesz je do swojego konta w aplikacji. Następnie w drodze z pracy, w kolejce czy czekając na dziecko pod szkołą, wykorzystujesz załączone wcześniej zdjęcia i możesz w kilka chwil zaplanować nowe looki. Kreowanie zestawów nigdy nie było prostsze. Nie trzeba zastanawiać się, co eleganckiego znajdę w szafie, bo wszystko mam w zasięgu swojego smartfona. Ubrania można swobodnie łączyć z akcesoriami, butami czy dodatkami, więc w mgnieniu oka wybiorę najlepszy zestaw – komentuje Mikołaj Krzemiński, właściciel i pomysłodawca aplikacji Clotify. Dzięki  Clotify zaoszczędzisz mnóstwo czasu, a dodatkowo wykorzystasz ubrania, których od dawna nie używasz.

Z myślą o kobietach

Dzięki swojej intuicyjności modowa aplikacja Clotify jest dostępna dla kobiet w każdym wieku. Clotify to także duże ułatwienie dla młodych mam, które spędzając czas w domu, nie mogą pozwolić sobie na przeszukiwanie stert gazet i chodzenie po sklepach w poszukiwaniu nowości. To ogromne ułatwienie i szeroka gama możliwości, do których coraz chętniej się przekonujemy. Żyjąc szybko, mamy niewiele czasu, by nadążyć za zmieniającym się otoczeniem, a tym bardziej za modą, która rządzi się swoimi prawami. Clotify daje miejsce na złapanie oddechu i przyjrzenie się temu, w co warto zainwestować i co pasowałoby nam najbardziej. Oszczędzamy zarówno pieniądze jak i czas – dodaje pomysłodawca Clotify.

Wartości dodane

Aplikacja to nie tylko tworzenie stylizacji. Clotify pozwala ponadto śledzić trendy i nowości modowe u gwiazd z całego świata. Każdy użytkownik aplikacji może pochwalić się tym, co atrakcyjnego ma w swojej szafie. Clotify umożliwia tworzenie własnego profilu modowego! Dzięki temu masz możliwość należeć do społeczności modowej, która aspiruje do bycia największą w całej Polsce. Clotify jest również doskonałą platformą dla trendsetterek. Te, mając wiele świetnych pomysłów, chcą zaistnieć w szafiarskim i influencerskim świecie. Wiele kobiet marzy o tym, by pokazać innym swoje pomysły, zestawienia, lecz do tej pory poza Instagramem nie było na to miejsca. Clotify to platforma umożliwiająca nie tylko tworzenie stylizacji, ale też dzielenie się swoimi pomysłami z innymi – komentuje Mikołaj Krzemiński, właściciel Clotify. Za pomocą aplikacji można także sprzedawać oraz kupować ubrania bez dodatkowych opłat.

Udany związek Previous post Chcesz cieszyć się seksem? Bądź bardziej spontaniczna!
Next post Top 5 miejsc, które trzeba zobaczyć

Dodaj komentarz