Młody wiek rządzi się swoimi prawami — to wie zdecydowanie każdy, kto ma co wspominać za czasów bycia nastolatkiem. Modna się zmienia, przez co trzeba cały czas ją kontrolować. Jakie kolory są w modzie dla młodych osób? Sprawdzamy.

Farba blond owsiany

Farba blond owsiany to jeden z najpopularniejszych kolorów całego 2022 roku. Dlaczego? Pasuje do niemal każdej kreacji, podkreśla zarówno proste, jak i kręcone włosy oraz sprawdza się w przypadku większości typów urody.

Dla młodych osób ten kolor jest ciekawy również ze względu na możliwość łączenia go w nietypowe makijaże, które zawierają całą paletę barw. Kolorem przypomina on owsiany napój, który z pewnością znany jest każdemu, kto ogranicza spożycie produktów pochodzenia zwierzęcego.

Blond owsiany jest bardzo delikatny oraz kremowy, co sprawdza się w przypadku młodych kobiet, podkreślając ich wyraźne rysy twarzy, które nie zawsze muszą być mocne. Delikatność oraz kobiecość — tak właśnie można go opisać.

Farba blond miodowy

Nieco cieplejszą barwą będzie farba o nazwie miodowy blond. Jest ona bardzo popularna szczególnie u młodych kobiet, które z natury mają ciemniejszy kolor włosów i boją się nagłego rozjaśnienia.

Miodowy blond można porównać do tradycyjnego, klarownego miodu, który łączy w sobie złoto, żółć, brąz oraz elementy bieli. Jest to odcień między karmelem a czekoladą.

Ten rodzaj blondu dodaje odrobiny elegancji, co z pewnością będzie docenione przez nastolatki, które chcą poczuć się nieco dojrzalej. Kolor ten dobrze pasuje zarówno do jasnych, jak i ciemnych tęczówek oczu.

Farba blond czekoladowy

Blond czekoladowy wyglądem może delikatnie przypominać produkt, jakim jest farba do włosów brąz, jednak nie jest to tak intensywny odcień. Jego bazą jest brąz, jednak także żółć oraz karmel. Sprawdzi się do typów urody zima, w których skóra przybiera odcień oliwkowy, a nawet ceramiczny. Często można zaobserwować to szczególnie u młodych dziewczyn, które nawet pomimo działania słońca, nie opalają się intensywnie.

Blond czekoladowy będzie dobrym sposobem na to, aby zaprzyjaźnić się z blondem oraz w przyszłości spróbować innych jego wariantów.

Jego koloryzacja jest stosunkowo prosta i wymaga zaledwie jednej wizyty w salonie fryzjerskim. Bez problemu również można będzie wykonać ją samodzielnie w domu, kierując się zaleceniami producenta.

Z pewnością kolorami wartymi polecenia na przełomie 2022/23 roku będą owsiany, czekoladowy oraz miodowy blond.

zamszowe botki Previous post Damskie botki zamszowe – dlaczego warto je mieć w swojej szafie?
jakie kosmetyki do wlosow Next post Kosmetyki do włosów – 5 propozycji, na które warto postawić.

Dodaj komentarz