Jędrna, rozświetlona i oczyszczona skóra twarzy, szyi i dekoltu to marzenie wielu kobiet, ale i mężczyzn. Stąd też rosnąca popularność zabiegów kosmetycznych, które mają pomóc w uzyskaniu pożądanego efektu. Jednym z nich jest infuzja tlenowa Jakie są wskazania do jej wykonania?

Czym jest infuzja tlenowa?

Najprościej tłumacząc, infuzja tlenowa w Katowicach, jest to nieinwazyjna metoda odmładzania skóry. Polega ona na wtłaczaniu substancji aktywnych w głąb skóry, bez jej nakłuwania. Substancje odżywcze wprowadzane są do wnętrza skóry za pomocą tlenu hiberbarycznego. Zabieg nie jest bolesny, a wręcz bardzo komfortowy. Odpowiednio dobrane substancje czynne, pozwalają na uzyskanie pożądanych efektów. Dzięki nim skóra jest lepiej nawilżona i staje się gładsza. Odżywione warstwy skóry powodują przyspieszoną regenerację włókien kolagenowych, a co za tym idzie skóra uzyskuje zdrowszy i piękny wygląd. Skóra nabiera wyraźnie młodości i promienieje. Poprawiona zostaje jej jędrność i napięcie, a w konsekwencji zmarszczki zostają wygładzone. Pierwsze efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu.

Infuzja tlenowa – dla kogo?

Każdy zabieg, który oferuje kosmetologia w Katowicach, ma swoje wskazania. W przypadku infuzji tlenowej są to wszelkie problemy związane ze źle odżywioną skórą twarzy, szyi czy dekoltu. Dzięki wtłoczeniu w głębokie warstwy skóry, infuzja tlenowa przynosi zadowalające efekty. Jednym ze wskazań do zabiegu jest słabo odżywiona i mało napięta skóra, pełna przebarwień. Zmarszczki, zanieczyszczona skóra to także wskazania do przeprowadzenia zabiegu. Infuzja tlenowa przynosi zadowalające efekty w przypadku leczenia egzemy czy objawów łuszczycy. Niweluje przebarwienia i sprawia, że skóra emanuje witalnością i zdrowiem. Stosowana na skórę głowy stymuluje odnowę komórek i przywraca właściwy bilans wilgoci, zapewnia ich regenerację włosów, ich wzrost i poprawę odporności i elastyczności.

Pierwsze efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, ale dla osiągnięcia trwałego efektu najlepiej jest wykonać serię 6 zabiegów. Nie można zapominać o odpowiedniej pielęgnacji skóry.

medycyna estetyczna Previous post Jakie zabiegi oferuje klinika medycyny estetycznej?
zabieg fal uderzeniowych Next post Jakie efekty daje zabieg fal uderzeniowych?

Dodaj komentarz